joyam
جستجو:
 • نمونه قرارداد اجاره انواع ملک

  نمونه قرارداد اجاره انواع ملک

  جویام
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ 74

  قرارداد اجاره ملک مسکونی و اداری و تجاری یکی از پرکاربردترین قراردادهایی که ما در ایران از آن استفاده می‌کنیم قرارداد اجاره می باشد که در آن مستاجر با پرداخت اجاره‌بها مالک منافع مال می شود.در این مقاله نمونه‌ای از این قرارداد را آوردیم تا با تمام بخش‌های آن آشنا شوید.

 • 8 منطقه ارزان اجاره نشینی در مشهد

  8 منطقه ارزان اجاره نشینی در مشهد

  جویام
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ 134

  این روز‌ها قیمت رهن و اجاره در ارزان‌ترین مناطق مشهد هم افزایش داشته است، اما شما هنوز هم میتوانید با توجه به بودجه و شرایط کاری خود یک خانه با قیمت خوب را در محلات ارزان قیمت مشهد برای اجاره پیدا کنید.

 • ارزان‌ترین مناطق تهران برای اجاره نشینی کدام‌اند؟

  ارزان‌ترین مناطق تهران برای اجاره نشینی کدام‌اند؟

  جویام
  ۲۴ دی ۱۴۰۲ 229

  ارزان‌ترین مناطق تهران برای اجاره خانه شامل مناطق جنوب و جنوب شرقی تهران است که هر کدام از آنها مزایا و معایب خود را دارد. در حال حاضر قیمت اجاره خانه‌ها در بعضی از مناطق جنوبی تهران شبیه به شهر های اطراف تهران است پس حتما با کمی جستجو میتوانید خانه مورد نظر خود را با قیمت مناسب در این مناطق پیدا کنید.

 • بهترین زمان خرید و فروش خانه و ملک

  بهترین زمان خرید و فروش خانه و ملک

  جویام
  ۲۳ آبان ۱۴۰۲ 120

  بهترین زمان خرید و فروش خانه بستگی به عوامل زیادی دارد، در واقع نمی‌توان زمان خاصی را تخمین زد، زیرا این زمان بنا به شرایط برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. همچنین پیش بینی قیمت مسکن با توجه به قیمت مصالح و شرایط کشور فرق دارد و این موضوع می‌تواند بر زمان خرید و فروش نیز تاثیر بگذارد.

 • چگونه یک خانه اجاره کنیم؟ راهنمای کامل

  چگونه یک خانه اجاره کنیم؟ راهنمای کامل

  جویام
  ۲۵ دی ۱۴۰۲ 382

  اجاره خانه یک پروسه بسیار سخت و زمان بر است، به خصوص برای زوج های جوان و کسانی که برای اولین بار می خواهند به صورت مستقل  زندگی کنند. در این مقاله جویام سعی کردیم تمام نکات مهم اجاره خانه را بررسی کنیم تا بتوانید راحت تر خانه مورد نظر خود را پیدا کنید پس با ما همراه باشید.

 • تعیین حق کمیسیون مشاور املاک سیستمی شد

  تعیین حق کمیسیون مشاور املاک سیستمی شد

  جویام
  ۲۵ دی ۱۴۰۲ 389

  با سیستمی شدن تعیین حق کمیسیون املاک و کاهش نفع مشاوران در قیمت گذاری، نقش این صنف در تغییرات قیمت مسکن کاهش می یابد.

 • جزئیات طرح دو فوریتی ساماندهی اجاره‌ بهای مسکن

  جزئیات طرح دو فوریتی ساماندهی اجاره‌ بهای مسکن

  جویام
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ 1140

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۴۹ رای موافق، ۲۹ رای مخالف و ۳ رای ممتنع از مجموع ۱۹۵ نماینده حاضر در مجلس، با طرح کنترل و ساماندهی اجاره‌ بهای املاک مسکونی با قید دو فوریت موافقت کردند.

 • حداکثر میزان افزایش اجاره بهای مسکن 1401

  حداکثر میزان افزایش اجاره بهای مسکن 1401

  جویام
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ 1319

  ستاد تنظیم بازار با بررسی بسته سیاستی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن، سقف افزایش اجاره بها در تهران و شهرستان ها را تعیین کرد.

loading