joyam
جستجو:
 • فروش ملک در صورت داشتن مستاجر

  فروش ملک در صورت داشتن مستاجر

  جویام
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ 200

  فروش ملک در صورت داشتن مستاجر یک امر امکان پذیر و قانونی است. اگر مستاجر هستید و صاحب خانه شما قصد فروش خانه را دارد نگران وضعیت قرارداد خود نباشید در این مطلب جویام سعی کرده‌ایم به تمامی سوالات شما درباره این موضوع پاسخ دهیم.

 • کمیسیون مشارکت در ساخت - محاسبه دقیق

  کمیسیون مشارکت در ساخت - محاسبه دقیق

  جویام
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ 257

  مشارکت در ساخت به قراردادی گفته میشود که توی اون یکی از طرفین قرارداد ملک قدیمی یا کلنگی یا زمین خودشو در اختیار سازنده قرار میده تا سازنده با هزینه خودش آپارتمانی رو بسازه و طرفین توی آپارتمان های ساخته شده شریک بشن.

 • محاسبه حق کمیسیون مشاور املاک

  محاسبه حق کمیسیون مشاور املاک

  جویام
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ 191

  حق کمیسیون املاک در معاملات مختلف قابل دریافت می باشد و بسته به نوع معامله و ارزش ملک معامله شده و همچنین شهر مربوطه، متفاوت بوده و لذا از انواع مختلفی برخوردار می باشد. حق کمیسیون به عبارتی درآمد مشاورین املاک از بنگاه های ملکی می باشد که هر چه تعداد معاملات و ارزش ملک معامله شده بالاتر باشد، درآمد آنها نیز بالاتر خواهد بود.

 • نکات مهم در فروش خانه - چگونه خانه خود را بفروشیم؟

  نکات مهم در فروش خانه - چگونه خانه خود را بفروشیم؟

  جویام
  ۱۰ دی ۱۴۰۲ 192

  عوامل مختلفی وجود دارد که باعث میشود یک صاحب خانه به فکر فروش خانه خود بیافتد، برای این که در فروش خانه خود موفق باشید لازم از نکات ضروری درباره فروش خانه را بدانید و از یک متخصص درباره این موضوع مشورت بگیرید. در این مقاله جویام سعی داریم به تمام نکات مهم درباره فروش خانه اشاره کنیم پس با ما همراه باشید.

 • نکات مهم خرید خانه

  نکات مهم خرید خانه

  جویام
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ 145

  خرید ملک یکی از مهم ترین خرید‌هایی است که یک فرد در زندگی خود انجام میدهد، از این رو داشتن اطلاعات کافی درباره قوانین و نحوه خرید، بسیار مهم و ضروری است. در این مقاله جویام سعی داریم شما را با نکات مهمی که باید هنگام خرید ملک بدانید آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

 • کد رهگیری املاک چیست؟ نحوه استعلام کد

  کد رهگیری املاک چیست؟ نحوه استعلام کد

  جویام
  ۱۰ دی ۱۴۰۲ 178

  سامانه دریافت کد رهگیری املاک در سراسر کشور برقرار است از فروش همزمان یک ملک به چند نفر جلوگیری می‌شود. همچنین با دریافت این کد می‌توانید از قرار گرفتن ملک در طرح‌های شهرداری و میزان بدهی آن به بانک‌ها مطلع شوید.

 • تفاوت ملک مشاع با ملک مفروز چیست؟

  تفاوت ملک مشاع با ملک مفروز چیست؟

  جویام
  ۱۰ دی ۱۴۰۲ 234

  تفاوت ملک مشاع و ملک مفروز مسئله مهمی است که دانستن آن میتواند به شما در خرید و فروش، تقسیم اموال و دیگر مسائل حقوقی مربوط به ملک کمک کند. با توجه به تفاوت ملک مشاع و ملک مفروز، روند سند زدن، فروش و انتقال این دو دسته از املاک، قواعد مخصوص به خود داشته و بدون رعایت این قواعد، انجام امور ذکر شده، امکان ناپذیر نمی‌باشد.

 • 11 نکته مهم که باید قبل از خرید هر نوع ملکی در نظر بگیرید

  11 نکته مهم که باید قبل از خرید هر نوع ملکی در نظر بگیرید

  جویام
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ 270

  یکی از دغدغه های اصلی خریداران ملک قبل از معامله، داشتن یک خرید مطمئن و سودمند با حداقل دردسر های بعد از معامله می باشد. اینکه تحقیقات و استعلام ملک مورد نظر خود را از کجا و از چه کسانی شروع کنند.

loading