joyam
جستجو:
 • فروش ملک در صورت داشتن مستاجر

  فروش ملک در صورت داشتن مستاجر

  جویام
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ 35

  فروش ملک در صورت داشتن مستاجر یک امر امکان پذیر و قانونی است. اگر مستاجر هستید و صاحب خانه شما قصد فروش خانه را دارد نگران وضعیت قرارداد خود نباشید در این مطلب جویام سعی کرده‌ایم به تمامی سوالات شما درباره این موضوع پاسخ دهیم.

 • کمیسیون مشارکت در ساخت - محاسبه دقیق

  کمیسیون مشارکت در ساخت - محاسبه دقیق

  جویام
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ 33

  مشارکت در ساخت به قراردادی گفته میشود که توی اون یکی از طرفین قرارداد ملک قدیمی یا کلنگی یا زمین خودشو در اختیار سازنده قرار میده تا سازنده با هزینه خودش آپارتمانی رو بسازه و طرفین توی آپارتمان های ساخته شده شریک بشن.

 • محاسبه حق کمیسیون مشاور املاک

  محاسبه حق کمیسیون مشاور املاک

  جویام
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ 59

  حق کمیسیون املاک در معاملات مختلف قابل دریافت می باشد و بسته به نوع معامله و ارزش ملک معامله شده و همچنین شهر مربوطه، متفاوت بوده و لذا از انواع مختلفی برخوردار می باشد. حق کمیسیون به عبارتی درآمد مشاورین املاک از بنگاه های ملکی می باشد که هر چه تعداد معاملات و ارزش ملک معامله شده بالاتر باشد، درآمد آنها نیز بالاتر خواهد بود.

 • نکات مهم در فروش خانه - چگونه خانه خود را بفروشیم؟

  نکات مهم در فروش خانه - چگونه خانه خود را بفروشیم؟

  جویام
  ۱۰ دی ۱۴۰۲ 117

  عوامل مختلفی وجود دارد که باعث میشود یک صاحب خانه به فکر فروش خانه خود بیافتد، برای این که در فروش خانه خود موفق باشید لازم از نکات ضروری درباره فروش خانه را بدانید و از یک متخصص درباره این موضوع مشورت بگیرید. در این مقاله جویام سعی داریم به تمام نکات مهم درباره فروش خانه اشاره کنیم پس با ما همراه باشید.

 • نکات مهم خرید خانه

  نکات مهم خرید خانه

  جویام
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ 98

  خرید ملک یکی از مهم ترین خرید‌هایی است که یک فرد در زندگی خود انجام میدهد، از این رو داشتن اطلاعات کافی درباره قوانین و نحوه خرید، بسیار مهم و ضروری است. در این مقاله جویام سعی داریم شما را با نکات مهمی که باید هنگام خرید ملک بدانید آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

 • کد رهگیری املاک چیست؟ نحوه استعلام کد

  کد رهگیری املاک چیست؟ نحوه استعلام کد

  جویام
  ۱۰ دی ۱۴۰۲ 105

  سامانه دریافت کد رهگیری املاک در سراسر کشور برقرار است از فروش همزمان یک ملک به چند نفر جلوگیری می‌شود. همچنین با دریافت این کد می‌توانید از قرار گرفتن ملک در طرح‌های شهرداری و میزان بدهی آن به بانک‌ها مطلع شوید.

 • تفاوت ملک مشاع با ملک مفروز چیست؟

  تفاوت ملک مشاع با ملک مفروز چیست؟

  جویام
  ۱۰ دی ۱۴۰۲ 155

  تفاوت ملک مشاع و ملک مفروز مسئله مهمی است که دانستن آن میتواند به شما در خرید و فروش، تقسیم اموال و دیگر مسائل حقوقی مربوط به ملک کمک کند. با توجه به تفاوت ملک مشاع و ملک مفروز، روند سند زدن، فروش و انتقال این دو دسته از املاک، قواعد مخصوص به خود داشته و بدون رعایت این قواعد، انجام امور ذکر شده، امکان ناپذیر نمی‌باشد.

 • 11 نکته مهم که باید قبل از خرید هر نوع ملکی در نظر بگیرید

  11 نکته مهم که باید قبل از خرید هر نوع ملکی در نظر بگیرید

  جویام
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ 233

  یکی از دغدغه های اصلی خریداران ملک قبل از معامله، داشتن یک خرید مطمئن و سودمند با حداقل دردسر های بعد از معامله می باشد. اینکه تحقیقات و استعلام ملک مورد نظر خود را از کجا و از چه کسانی شروع کنند.

loading